REKLAMA

POLSKA. Tragedia. Znaleziono ciała trzech chłopców z ranami ciętymi szyi!

POLSKA. W środę 9 marca w Płocku na jednym z osiedli mieszkalnych odnaleziono ciała trzech chłopców. Z ustaleń policji wynika, że dzieci były w wieku od 7 do 17 lat. Dzieci miały rany cięte szyi.

Ciała trójki dzieci zostały znalezione przed południem w domu jednorodzinnym w Płocku. Z ustaleń policji wynika, że dzieci były w wieku od 7 do 17 lat.

Tuż przed godz. 11. otrzymaliśmy informację o znalezieniu w jednym z domów jednorodzinnych na osiedlu Wyszogrodzka ciał trzech chłopców w wieku od 7 do 17 lat. Na miejscu trwają intensywne czynności wykonywane pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Płocku. Potrwają one wiele godzin – przekazała w środę po południu rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji podkom. Marta Lewandowska.

Z informacji przekazanych przez rzecznika straży pożarnej wynika, że strażacy zostali wezwani przez zaniepokojoną brakiem kontaktu koleżankę nastolatka, który mieszkał pod wskazanym adresem.

W wyniku zgłoszenia o braku kontaktu z nastolatkiem zamieszkałym w jednym z bloków przy ul. Wyszogrodzkiej w Płocku, strażacy podjęli interwencję. Po wejściu do mieszkania znaleźli zwłoki trójki dzieci – powiedział Polskiej Agencji Prasowej rzecznik komendy miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Płocku st. kpt Edward Mysera.

Serwis Remiza.pl podaje, że odkryto zwłoki dzieci z ranami ciętymi szyi, potwierdza to zastępca prokuratora rejonowego w Płocku Marcin Policiewicz, jednak zaznacza, że są to wstępne ustalenia. Na miejscu nie było osób dorosłych.

źródło: red., PAP, Remiza.pl


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Zderzenie dwóch busów na autostradzie! Dwie osoby poszkodowane (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE: Śmiertelne potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych!


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

10-03-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)