Operator CNC

Data dodania: 2024-04-23 09:01:10
#ID: 51152

Obowiązki

· Obsługa i programowanie maszyn CNC - Frezarka i Laser

· Dobór i kontrola parametrów

· Kontrola jakości wykonywanych produktów

· Przestrzeganie norm bezpieczeństwa

· Współpraca zespołowa

Wymagania

· Doświadczenie zawodowe w obsłudze maszyn CNC

· Dobra znajomość rysunku technicznego

· Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych

· Mile widziane wykształcenie techniczne

· Wysoka kultura pracy, dokładność i zaangażowanie

· Punktualność, dyscyplina pracy, porządek i utrzymanie czystości miejsca pracy

Oferujemy

· Umowę o pracę

· 8 godzinny wymiar czasu pracy (pon-pt)

· Wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności

· Miejsce pracy Zagórz

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV

marta@ringpol.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie aktualnej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

  • Cena: Do negocjacji

    Powołaj się na ogłoszenie z noclegibieszczady.pl