PRACOWNIK BUDOWLANY - MONTAŻ BLATÓW

Data dodania: 2024-10-10 11:31:22
#ID: 54554

Firma MULTI STONE Sp. z o. o.
Specjalizujemy się w produkcji blatów meblowych oraz elementów wyposażenia wnętrz z kamieni naturalnych, konglomeratów i ceramiki wielkoformatowej.
www.multistone.pl

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania:
umiejętność obsługi elektronarzędzi
umiejętność pracy w zespole
sumienność i wytrwałość
dokładność

Opis stanowiska:
osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m. in. za:
montaż blatów kuchennych u klientów według standardów firmy,
przeprowadzanie napraw serwisowych w ramach opieki sprzedażowej i gwarancyjnej
współpraca z działem produkcji na różnych jej szczeblach,
częste jednodniowe wyjazdy w celu wykonania usługi montażu lub serwisu,
Miejsce pracy – podkarpackie, małopolskie, świętokrzyskie, lubelskie

Oferujemy:
zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat lub umowy B2B
godziny pracy zgodne z ustalonym grafikiem
możliwość rozwoju
wsparcie przyjaznego zespołu
pakiet szkoleń

Osoby zainteresowane współpracą z nami zapraszamy do wysyłania swojego CV

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z noclegibieszczady.pl